بازگشت

گزارش کنسرت گروه بمرانی در تهران

گزارش کنسرت گروه بمرانی در تهران

گزارش کنسرت گروه بمرانی در تهران

گروه «بمرانی» دومین کنسرتش در سال 96 را به میزبانی برج میلاد تهران روی صحنه برد. آنها روز چهارشنبه 21 تیرماه و طی دو سانس قطعات پرانرژی خود را برای دوستدارانشان اجرا کردند.

کنسرت گروه بمرانی در حالی برگزار شد که ظرف مدت کوتاهی بلیت‌های یک سانس این برنامه به پایان رسید و دست‌اندرکارانش تصمیم گرفتند تا این کنسرت را برای یک سانس دیگر تمدید کنند. اتفاقی که کمتر در میان اجراهای موسیقی تلفیقی رخ می‌دهد و فقط برخی گروه‌ها در این ژانر هستند که موفق به پرکردن سالن‌های بزرگ کنسرت پایتخت می‌شوند. البته یکی از دلایل اقبال خوب مخاطبان نسبت به این کنسرت هم حمایت جالب چند چهره فرهنگی و هنری از این کنسرت بود. برخی از مهمانان ویژه این برنامه طی روزهای قبل از کنسرت، در صفحات شخصی خود از مخاطبانشان برای حضور در اجرای زنده بمرانی دعوت به عمل آورده بودند .

اجرای گروه بمرانی با قطعه ریتمیک «گیسو» آغاز شد و آنها در ادامه علاوه بر کارهای خاطره‌انگیز خود، قطعات آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» را هم اجرا کردند. آلبومی که سال گذشته منتشر شد و رفته رفته جای خودش را میان دوستداران بمرانی پیدا کرده است. در این کنسرت به درخواست حاضرین قطعه گذشتن و رفتن پیوسته دو مرتبه اجرا شد.

گروه بمرانی در این کنسرت میزبان چهره‌هایی نظیر امید نعمتی، شبنم مقدمی، سجاد افشاریان، سروش صحت و علی ضیا بود.

 

بهزاد عمرانی (خواننده و نوازنده گیتار آکوستیک)، مانی مزکی (ترومبن و سازدهنی)، کیارش عمرانی (گیتار باس)، آرش عمرانی (پیانو و آکاردئون)، جهانیار قربانی (گیتار الکتریک و ماندولین)، مهیار طهماسبی (ویولنسل) و سالار اصغری (درامز) اعضای گروه بمرانی در این کنسرت بودند.