«کیهان کلهر» و «رامبرانت تریو»، 14 و 15 شهریورماه امسال در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌روند. این کنسرت در حالی برگزار خواهد شد که تمامی بلیت‌های روز اول آن به فروش رسیده است.

 

کیهان کلهر این روزها در حال آماده شدن برای اجرای چند کنسرت در اروپا است. او ابتدا در روز 22 آگوست در فستیوال هوی بلژیک به همراه اردال ارزنجان قطعاتی را اجرا خواهد کرد و بعد از آن در روز 25 ام همین ماه در فستیوال موسیقی سامرتون در آلمان در کنار این هنرمند به اجرای قطعات خواهد پرداخت. سپس در روز 27 آگوست، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز «اوده موزیک»  (Oude Muziek Kazz Festival) به همراه گروه هلندی جز رامبرانت تریو روی سن خواهد رفت.

 

بعد از این مجموعه کنسرت در اروپا، او به ایران باز خواهد گشت تا در نیمه شهریورماه به همراه رامبرانت فرایش (پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای) به اجرای کنسرت برای مخاطبان ایرانی بپردازد و اولین کنسرت مشترکشان در ایران به همراه این گروه را رقم بزنند.

 

این در حالی است که همکاری این هنرمند و این گروه از سال 2011 آغاز شده و بارها در فستیوال‌های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته‌اند؛ همچنین طی ماه‌های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد که در حال حاضر آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است. همکاری کلهر و تریوی رامبرانت که یکی از معروفترین و معتبرترین گروه‌های موسیقی جز اروپا است و توانسته تورهای کنسرتی موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند، با اجرای قطعاتی در تلفیق موسیقی شرق و غرب همراه است.

 

موسسه «رویال هنر پارس» به تهیه کنندگی «مجید عبدی» برگزاری این کنسرت را به عهده دارد و علاقمندان می‌توانند از سایت tik8.com برای روز 15 شهریورماه بلیت تهیه کنند.

منبع: موسیقی ما