گروه راز نیاز به سرپرستی و خوانندگی «سالار عقیلی» شب گذشته دوشنبه دوم مرداد ماه در ایوان شمس با استقبال خیرین و حامیان بنیاد خیریه آراسته روی صحنه رفت و قطعاتی چون «مرا رها مکن»، «سپید یا سیاه«، «وطنم ای شکوه پا برجا»، «هانیه»، «شکوه گل»، «نگارا»، «خوشه چین»، «گلرخ»، «خون غزل»، «وطن» و «ایران» را اجرا کرد.

در این کنسرت خیریه هنرمندانی چون امین تارخ، پوری بنایی و لاله اسکندری حضور داشتند. امین تارخ در آغاز کنسرت خبر از انتشار آلبومی داد که در آن دکلمه اشعار را بر عهده داشته و سالار عقیلی هم در آن به هنرنمایی پرداخته است.

سالار عقیلی با اشاره به شوق و علاقه نوازندگان در گروه راز و نیاز برای حضور در برنامه گفت: «همان لحظه که هنرمندان گروه را در جریان این برنامه قرار دادم همه با عشق و علاقه پذیرفتند و با افتخار در ایوان شمس به اجرای برنامه پرداختند

این خواننده موسیقی ایرانی در میان دو بخش برنامه از شاعر و ترانه سرای نامدار کشورمان که سال گذشته و تنها چند روز مانده به نوروز از دنیا رفت یاد کرد و با گریه قطعه خون غزل را به دکتر افشین یداللهی تقدیم کرد.

 در پایان این برنامه اعضای گروه راز و نیاز به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی از سوی خیریه آراسته تندیس‌هایی را به رسم یادبود دریافت کردند.