رونمایی از قطعات جدید «حجت اشرف‌زاده» در بازگشتش به صحنه

. این خواننده شامگاه روز 24 آذر در حالی به دیدار مخاطبانش رفت که بیش از یک سال از آخرین کنسرتش می‌گذشت. جدیدترین اجرای زنده حجت اشرف‌زاده به همت شرکت «ایران‌گام» و تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» برگزار شد و او در این کنسرت قطعاتی از آلبوم جدید و همچنین آثار خاطره‌انگیزش را خواند. برف آمد، پرسون پرسون، شال، دوستم داری و سفر نرو از جمله قطعات شنیده شده اشرف‌زاده بود که در این کنسرت اجرا شد. اما «ماه و ماهی» که از جمله کارهای هیت چند سال اخیر محسوب می‌شود در اجرای 24 آذرماه هم طرفداران زیادی داشت و با همخوانی بالای حاضرین زمزمه شد.
 

اما سورپرایز این کنسرت اجرای قطعه «عشقم دلم» بود. لحظاتی پس از شروع این قطعه «عماد طالب‌زاده» در میان تشویق‌های حضار روی صحنه حضار شد و این قطعه را به همراه حجت اشرف‌زاده اجرا کرد. این اثر هفته گذشته در فضای مجازی منتشر شده بود و بازتاب‌های گوناگونی برای این دو خواننده داشت. حمید اکبرزاده (رهبر ارکستر)، داریوش نخشایی (کیبورد)، رضا لمعانی(گیتار)، کیوان فرشیدنیا (گیتار بیس)، سعیدجامع (درامز)، مجید مظاهری(کمانچه)، بهنام معصومی(پرکاشن) و آرش جامع(ویولن) اعضای ارکستر حجت اشرف‌زاده در این برنامه بودند.
 

این خواننده در کنسرتش میزبان چهره‌هایی نظیر محمد علیزاده، عباس سجادی، امید صباغ‌نو، لیلا بلوکات، سام نوری، انوشیروان تربتی و بهاره کیان افشار بود.

منبعاختصاصی سایت «موسیقی ما»